МОН створить план з протидії булінгу в школах

28.06.2018 18:05

МОН разом з Мінсоцполітики, Мінкультом та Мінмолодьспорту створять план дій з протидії булінгу в навчальних закладах. Про це йшлося під час першої робочої зустрічі зацікавлених сторін з розроблення Національної програми із антибулінгу в закладах освіти.

За словами генерального директора директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Лариси Самсонової, метою плану є реальна протидія такому явищу ще на початковому етапі в освітній сфері.

Завданням профільних міністерств та громадських організацій буде проводити відповідні тренінги для вчителів зі створення комфортного освітнього середовища. А навчити дітей толерантності, виявляти ознаки насильницької поведінки, повідомляти про це планується через підручники, лекції тощо.