«Усі діти повинні навчитися спілкуватися англійською мовою»

25.02.2016 20:22

Таку думку 23 лютого 2016 року висловив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час спільної прес-конференції із Британською Радою в Україні, Go Global та Першого Національного телеканалу щодо запуску програм у рамках Року англійської мови.Заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей повідомив, що Британська Рада в Україні допомагатиме Міністерству освіти і науки у трьох напрямах роботи: тестування учнів після 9 та 11 класу; тестування випускників педагогічних університетів та коледжів, які готуються стати вчителями англійської мови; розроблення програм з англійської мови для нової української школи; проект щодо підготовки нових підручників з англійської мови українських авторів, які спираються на досвід британських колег.

Павло Хобзей повідомив, що напрацьовані Британською Радою програми вже впроваджуються в українську систему освіти. Зокрема, розпочато реалізацію спільного проекту Міністерства освіти і науки, Британської Ради в Україні та GoGlobal «Вчителі англійської мови – агенти змін». Згідно з цим проектом кращі вчителі протягом 2016 року пройдуть перекваліфікацію та спеціальну підготовку. «Завдання вчителів – поширити набуті знання серед своїх колег», –  зазначив заступник міністра.