18 травня 1944 року - трагічна дата в історії кримськотатарського народу

13.05.2016 23:27

У Міністерстві освіти і науки рекомендують навчальним закладам країни вшанувати пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Відповідні рекомендації МОН направлені місцевим органам управління освітою, Інститутам ППО та навчальним закладам.

Зокрема, навчальним закладам рекомендовано провести інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки щодо трагічних подій, пов’язаних із геноцидом кримськотатарського народу та інших національностей, а також організувати перегляд фільму «Хайтарма».

На допомогу педагогічним працівникам у проведені тематичних заходів Міністерством освіти надіслано матеріали фотовиставки «18 травня 1944 року - трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні», розроблені громадською організацією «Кримська родина».

Інформацію про заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, у міністерстві просять активно висвітлювати на веб-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

Як відомо, операція з депортації кримських татар почалась 18 травня 1944 року. Для її проведення було задіяно війська НКВС.

Назад