2017 : пілот реформи Нова українська школа

15.08.2017 16:21

Обирали школи за низкою критеріїв – від наповнюваності класів до досвіду учителя та готовності директора до змін.

З наступного року за новим держстандартом початкової освіти  навчатимуться усі першокласники, що підуть до школи у 2018 році."До маштабного запровадження стандарту мають пройти перепідготовку більше 22 тис учителів. Зараз триває доопрацювання модельного курсу для цих вчителів, а також розробка дистанційної складової їх навчання. Однак слід пам'ятати, що доволі значна частина обов'язків з організації перепідготовки ляже на плечі інститутів післядипломної педагогічної освіти, які знаходяться під керівництвом місцевих органів. Моє прохання - взяти під патронат ІППО та допомогти їм", - додала Міністр.

Також Прем'єр-міністр додав, що не можна  зволікати з реформою освіти, адже "так ми лише втратимо існуючі сьогодні можливості".