Десята щорічна виставка британської освіти

06.04.2017 23:47

22 квітня у Києві відбудеться Десята щорічна виставка британської освіти «Бізнес по-англійськи 2017».

Якщо ви плануєте побудувати кар'єру на міжнародному рівні, отримати диплом європейського зразка, здобути освіту у британському університеті або мовній школі, навчитись не просто говорити, а працювати англійською, тоді позначте у своєму календарі суботу, 22 квітня - і проведіть цей день у компанії британських професорів, викладачів та директорів навчальних закладів. Усі вони на один день прилітають до Києва для зустрічей з молодими амбітними українцями.

Організатор виставки - освітня агенція «Бізнес-Лінк», яка спеціалізується на освіті у Великій Британії, гарантує, що, окрім особистого спілкування з представниками британських університетів, коледжів та мовних шкіл, на відвідувачів очікують семінари та тренінги англійською мовою, розіграші безкоштовних поїздок в Англію, «живі історії» випускників британських вишів, стипендії та знижки від британських навчальних закладів та безкоштовні консультації експертів з британської освіти.