GO Global шукає волонтерів з англійською =)

26.04.2016 19:04

Ви знаєте, що близько року тому ми організували ініціативу з вивчення іноземних мов GO Global. Серед іншого ми виявили, що на сьогоднішній день у нашій країні дуже вузьке коло дітей має доступ до сучасних мовних таборів. В першу чергу тому, що більшість батьків не можуть дозволити собі відправити дітей до таких закладів за кордоном", - зазначив народний депутат Мустафа Найєм.

За його словами, Ініціатива GO Global спільно з Міністерством освіти України, посольством США, компанією Microsoft і іншими партнерами вирішили організувати такі мовні табори в Україні - GoCamps, які будуть доступні для максимальної кількості школярів.

"На даний момент нам дуже потрібна ваша допомога у пошуку волонтерів - носіїв англійської мови або людей, які вільно володіють англійською мовою, - готових присвятити час щоб допомогти вчителям в GoCamps в 119 школах з усіх куточків України", - зазначив народний депутат Мустафа Найєм.

«Ми зі свого боку знайшли кошти, щоб покрити витрати волонтерів на харчування, проживання і витрати на проїзд в межах України. Все, що нам потрібно - це ваша готовність прибути в Україну (якщо ви ще не тут) + бажання і час», - написав Мустафа Найєм.

Назад