Рейтинги абітурієнтів публікуватимуться на сайті Вступ.ОСВІТА.ua

28.06.2018 18:07

Під час вступної кампанії 2018 року рейтингові списки абітурієнтів публікуватимуться на сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Онлайн-платформа створена з метою забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до закладів вищої освіти та інформування абітурієнтів, їх батьків, освітніх експертів та інших зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Також Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» публікуватиме рейтингові списки абітурієнтів, а також інформацію про зарахування вступників до закладів вищої освіти.

Інформаційна система розміщена за постійною адресою vstup.osvita.ua та адмініструється редакцією освітнього ресурсу Освіта.ua.

Інформація, що розміщена на сайті інформаційної системи, отримана з Єдиної державної бази з питань освіти на підставі укладених договорів із Державним підприємством «Інфоресурс».

На сайті розміщується інформація про всі заклади вищої освіти в Україні, що здійснюють прийом абітурієнтів на навчання для здобуття ступеня молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра.

По кожному закладу вищої освіти надається інформація про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, контактна інформація тощо.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» також надає статистичні дані вступної кампанії 2017 року по кожному закладу вищої освіти України.

Назад