Семінари від британських вишів у суботу 22 квітня

19.04.2017 19:13

Теми семінарів і спікери

• «Як британські університети допоможуть вам побудувати кар'єру мрії» – Діна Захер, менеджер з набору іноземних студентів в King's College London (четвертий по старшинству університет Англії, посідає 6-те місце у Великій Британії і 21-ше місце в світі за версією QS World University Rankings, 2016);
  • «Мої англійські історії» – зустрічі з українськими випускниками британських університетів: Дмитро Рассказов (University of Oxford); Інна Полякова (Queen Mary University of London); Андрій Великий (University of Warwick), Дмитро Власов (London Business School); Станіслав Марченко (De Montfort University);
  • «Магістратура з отриманням досвіду роботи у Великій Британії, або чого хочуть роботодавці» – Поппі Коллінсон, регіональний менеджер BPP University. Більше 30% всіх юристів і 60% усіх бухгалтерів, які працюють в Англії є випускниками BPP. Багато магістерських програм BPP пропонують гарантоване оплачуване 6-місячне стажування у провідних британських компаніях (Shell, Vodafone і BAE Systems).
  • «Стипендіальні програми: можливість покриття вартості навчання у Великій Британії для українців» – презентація британської урядової стипендіальної програми Chevening, а також проекту WorldWideStudies (Фонд Віктора Пінчука).
  • «Професійні кваліфікації у Великій Британії: погляд зсередини» – Дарина Андрійчук, випускниця Newcastle Business School (Northumbria University). Після закінчення навчання працювала в компаніях «великої четвірки» в якості зовнішнього аудитора. Почесний член ACCA, менеджер PwC і викладач в Академії.Також у рамках виставки відбудеться 4-та щорічна конференція «Європейська освіта для нової України». Співорганізатор: Ініціатива «Професійний уряд» – об'єднання українців – випускників кращих університетів світу.
    • Чому Україна потребує більше фахівців із західною освітою?
    • Наскільки вони ефективні в бізнесі та державному секторі?
    • Навіщо повертатися в Україну після закінчення західного університету?
    • Яка роль ініціативи «Професійний уряд» у проведенні реформ?
    • Як зробити західну освіту доступнішою для українців?

Вестимуть дискусію на ці теми представники державного сектору, неурядових організацій та бізнесу. Всі учасники – випускники британських та інших західних вишів.