Уряд Китайської Народної Республіки надасть 23 500 комплектів комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України.

22.07.2016 21:14

Міністерство освіти і науки працює над втіленням великого соціального проекту в рамках угоди з Урядом Китайської Народної Республіки щодо поставки комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України у кількості 23 500 комплектів. Про це, під час наради з керівниками департаментів освіти і науки обласних держадміністрацій, що відбулася в МОН, повідомив заступник міністра-керівник апарату Роман Греба.

«Завдяки цьому ми можемо обладнати близько тисячі шкіл сучасними комп’ютерними класами, а це близько 50 шкіл на кожну область», - зауважив Греба.

За словами заступника міністра Павла Хобзея, Міністерство зацікавлено у вирішенні питання забезпечення цього комп’ютерного обладнання ліцензійними програмами.

Зокрема, МОН вже домовилося з компанією Microsoft про велику знижку, а також спеціальні умови на програмне забезпечення та сервісне обслуговування цих комп’ютерів в межах країни.

У свою чергу, від областей чекають планів розподілу комп’ютерів. Перевагу матимуть опорні школи та школи, в яких проводилися літні мовні табори. Решта розподілять пропорційно до кількості учнів.

Назад