Уряд США створить 24 опорні школи в Україні

12.04.2016 20:56

Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія "Майкрософт Україна" погодились надати допомогу в оснащенні "пілотних" опорних шкіл в Україні. 
Ці школи отримають значні інвестиції на розвиток, в тому числі на створення гарної матеріальної бази та необхідне обладнання кабінетів. Також проводитимуться заходи з енергоефективності.

Планується, що вже 1 вересня 2016 року оновлені і модернізовані школи відкриють свої двері для учнів. Кількість учнів в цих школах, як очікується, буде збільшена за рахунок учнів прилеглих сільських шкіл.

У Міністерстві фінансів висловили подяку за підтримку проекту уряду США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанії "Майкрософт Україна", яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних шкіл.

"Мета спільних зусиль - надати дітям, що проживають у селах України, можливість отримати якісну освіту з хорошою матеріальною базою, і тим самим - забезпечити їм можливості для отримання подальшої освіти та кар'єрного зростання", - зазначили у Міністерстві фінансів.

Назад